suluova taşovalılar derneği ilçemizi ziyaret etti

Suluova Taşovalılar Derneği yönetimi Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ü ve Kaymakam Kudret Kurnaz’ı makamında ziyaret etti. 9 Şubat 2017 Perşembe günü...

Suluova Taşovalılar Derneği yönetimi Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ü ve Kaymakam Kudret Kurnaz’ı makamında ziyaret etti.

9 Şubat 2017 Perşembe günü Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ün makamında gerçekleşen ziyarette; derneğin faaliyetleri hakkında görüşmeler yapıldı. Hedeflerinin Taşova, Amasya ve Suluova’daki Taşovalıların birlik ve berberliğini sağlamak amaçladıkları dile getirildi. Belediye Başkanı Bayram Öztürk, ziyaretten memnuniyetini dile getirerek; ”Birlik ve beraberlikten bir güç doğacaktır. Suluova’da Taşovalılar Derneğinin faaliyetleri bizleri gururlandırıyor. Amasya, Suluova ve Taşova’daki TOKSOYDerneğinin birlikteliği daha da etkili çalışmalar yapılacaktır. Derneğin faaliyetlerini yakından destekliyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e plaket sunan heyet, buradan Kaymakam Kudret Kurnaz’ı makamında ziyaret ederek plaketini sundular. Ziraat Odası Başkanı Hasan Dikmeni ziyaret eden dernek yönetimi TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir’e plaket sundular.

https://tasova.gen.tr/

17 Şubat 2017 Amasya- KültürYÜKLENİYOR