Göynücek'te köylerin sorunları masaya yatırılıyor

Göynücek ilçe Kaymakamı Hasan Doğan, Karaşar Köyü, Penpeli Köyü ve Ilısu/Kuyuma Mezrasını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Göynücek ilçe Kaymakamı Hasan Doğan, Karaşar Köyü, Penpeli Köyü ve Ilısu/Kuyuma Mezrasınıziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi."Halk Günü Toplantıları" kapsamında köyleri sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Doğan, köylerdeki sorunları tespit etmek ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla ziyaretlerini sürdürdü.Ziyaret ettiği köylerde vatandaşlar tarafından samimi ve sıcak bir ilgiyle karşılanan Kaymakam Doğan, köy muhtarlarından köylerin ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı. Köylerin ihtiyaçlarını yerinde görerek, çözüm noktasında neler yapılabileceğini beraberindekilerle birlikte masaya yatıran Kaymakam Hasan Doğan, yapılması planlanan hizmet ve yatırımları köylülerle paylaştı.

"AMACIMIZ DEVLETİMİZİN HİZMETLERİNİ VATANDAŞLARIMIZA YERİNDE SUNMAK"

Kaymakam Hasan Doğan, "Gidemediğin yer senin değildir" sözünden hareketle kamu hizmetlerinin sunumunda kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların arasındaki iş birliği, güç birliği ve uyumunu sağlayan, tarımdan sağlığa, eğitimden yol yapımlarına, hayvancılıktan sulama alanlarına kadar köy sakinlerinin isteklerini dinleyerek köylere yönelik yatırım programları hakkında bilgiler verdi. Köy sakinlerinin istek ve ihtiyaçların en kısa sürede giderileceğini belirten Kaymakam Doğan, "Çalışma arkadaşlarımızla birlikte kesintisiz bir şekilde köy ziyaretlerimizi ve halk toplantılarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, ihtiyaç duyulan kamu yatırımlarını takip ediyoruz. Bu şekilde halkımıza daha sağlıklı hizmetler verebileceğimize inanıyoruz. Amacımız devletimizinhizmetlerini vatandaşlarımıza yerinde sunmaktır. Bunun için gece gündüz hiç durmadan bütün kurumlarımızla birliktelik içerisinde çalışıyoruz, hiç kuşkusuz tüm gayretimizle de çalışmaya devam edeceğiz" dedi.Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Kaymakam Hasan DOĞAN, “Bizim milletimiz merhamet ve şefkat yüklü bir millettir. Bu millet her şeyin en güzeline layık bir millettir. Bu millet için neler yapılmaz ki?” diyerek bulundukları köylerden ayrıldı.

28 Eylül 2017 Amasya/ Göynücek- Göynücek


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Amasya Kent Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Amasya Kent Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR