- 26 Şubat 2017

İçişleri Bakanı Soylu Ordu'da

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ordu'da düzenlenen ve 9 ili kapsayan "Halk Oylaması Bölge Güvenlik Toplantısı"na katıldı.

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Sahil Güvenlik Komutan Vekili Tuğamiral Bülent Olcay ile Ordu'ya gelen Soylu'yu, havalimanında Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Giresun Valisi Hasan Karahan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Ordu ile Giresun il protokolü karşıladı.

Soylu, daha sonra beraberindeki heyetle kentteki bir otelde düzenlenen ve 9 ili kapsayan "Halk Oylaması Bölge Güvenlik Toplantısı"na geçti.

Amasya, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat ve Trabzon valileri, il emniyet müdürleri ile il jandarma komutanlarının da hazır bulunduğu toplantıda, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek referanduma ilişkin güvenlik konuları görüşülüyor.

Gazetecilerin toplantı öncesinde görüntü almalarına izin verilen toplantı, basına kapalı devam ediyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ordu'da düzenlenen ve 9 ili kapsayan "Halk Oylaması Bölge Güvenlik Toplantısı"na katıldı. Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Sahil Güvenlik Komutan Vekili Tuğamiral Bülent Olcay ile Ordu'ya gelen Soylu'yu, havalimanında Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Giresun Valisi Hasan Karahan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Ordu ile Giresun il protokolü karşıladı.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Amasya Kent Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Amasya Kent Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR